Časté dotazy

Na co se nás nejčastěji ptáte?

Co potřebuji k tomu, abych se mohl ucházet o zaměstnání ve vaší personální agentuře?

Samozřejmostí a nutností jsou hlavní iniciály a měli by jste mít jasno, o jakou práci máte zájem. Dále by jste měli mít připraven životopis, bez kterého se žádný uchazeč o zaměstnání neobejde. Zde se uvádí vaše vzdělání, dovednosti a schopnosti. Také je určitě na místě vědět, co vlastně od svého budoucího zaměstnavatele očekáváte a jakou máte představu o své mzdě. Po osobní schůzce jsme připraveni vám nabídnout všechny možné alternativy hledané pozice.

Pomůžeme vám i se sepsáním vašeho životopisu.

Hledám na léto vhodnou brigádu, můžete mi poradit?

Situace na českém trhu práce je v současné době celkem příznivá a zaměstnavatelé nabízejí výhodné podmínky i pro brigádníky. Naše profesionální personální služby vám pomohou najít přesně to, co hledáte.

Pokud hledáte i pracovní stáž ve svém oboru, naši personalisté vám nabídnou všechny možné alternativy. Sjednejte si schůzku a vše potřebné doladíme.

Nastartujte svůj kariérní růst s námi!

Pomůžeme vám i se sepsáním vašeho životopisu.

Jaké výhody pro zaměstnance plynou z náboru přes personální agenturu?

Zaměstnanci, kteří byli přijati do pracovního poměru mají stejné pracovní podmínky, jako kmenoví zaměstnanci, kteří jsou zaměstnáni na stejné pozici.

Služby, které poskytla personální agentura jsou hrazeny zaměstnavatelem, který si tyto služby objednal, takže uchazeč nemusí mít obavy, že bude platit provizi.

Mezi naše zákazníky patří velké korporace, ale i střední a malé firmy.

Vyplnit formulář
Kontaktujte nás
Translate »