Naše služby

Naše personální agentura se zabývá agenturním zaměstnávání a personalistikou.

Jsme specialisté
pro personální poradenství!

Nabízíme komplexní personální služby a to včetně poradenství. Pokud hledáte nové zaměstnance, obraťte se s důvěrou na nás! Máme zkušenosti a patříme k profesionálům ve svém oboru.

Podle vašich kritérií a na základě oboustranné dohody jsme schopni vyhledat odborné zaměstnance, kteří budou odpovídat profilu. Zajistíme výběrová řízení  a poskytujeme i personální poradenství.

Působíme po celé ČR a kladné reference spokojených klientů svědčí o naší dobře a profesionálně odvedené práci.

DODÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ DO FIREM

Spojením s dokonalou orientací na trhu práce tvoříme nejlepší pracovní tým v oblasti agenturního zaměstnávání, personalistiky a personálního poradenství.

PORADENSTVÍ A LEGISLATIVA

Mezi naše služby patří i odborné personální poradenství, úzce spolupracujeme s personalisty renomovaných firem, ověříme odborné znalosti všech uchazečů, zajistíme výběrové řízení. Vše potřebné zajistíme za vás.

Naše specializace
je personalistika!

Naše spolupráce se soukromými i státními institucemi je na vysoké úrovni a zajišťujeme odborné pracovníky na všechny pozice. Máme zkušenosti, které zodpovědně využíváme ke své práci.

Pro své klienty vyhledáváme pracovníky s odbornou kvalifikací a to nejen na HPP, ale i na vedlejší pracovní poměr i brigádně.

Profesionální zaměstnanci naší personální agentury jsou připraveni splnit veškerá kritéria a požadavky svých klientů na výběr zaměstnanců. Spojením s dokonalou orientací na trhu práce tvoříme nejlepší pracovní tým v oblasti agenturního zaměstnávání, personalistiky a personálního poradenství.

Vyplnit formulář
Kontaktujte nás
Translate »